קידום אורגני בגוגל

הגעתם למקום הנכון ! אנחנו כאן כדי לקדם אורגנית את האתר שלך בגוגל בצורה הטובה ביותר והמקצועית ביותר.

המטרה שלנו זה להגשים את הרצון שלך ולהפוך את העסק שלך למותג . אנחנו עושים את זה עם הכילים הטובים ביותר ואנשי מקצוע מהמובילים במשק .

אנחנו דואגים להתאים את הדרך הכי טובה לעסק שלך על מנת להביא אותכם לדפים הראשונים של גוגל.

אנחנו נביא את העסק שלך לדפים הראשונים בגוגל

קידום אתרים אורגני בגוגל (SEO)

קידום אתרים אורגני בגוגל הינו תהליך מתמשך למעשה אין לו סוף. תהליך הקידום האורגני מורכב מהרבה שיפורים ושינוים באתר ומחוץ לו. הדבר הראשון והמרכזי שממנו צריך להתחיל הוא לסדר את האתר בצורה מסודרת , כשאנחנו אומרים בצורה מסודרת זה לא מספיק שהאתר נראה טוב מבחוץ הכל זה שאלה איך גוגל מקבל את האתר שלנו ומה הוא מבין ממנו . האתר שלנו בנוי ממספר רב של דפים וכולנו יודעים שגוגל זה הוא רובוט שצריך לסרוק את האתר שלנו ולכן אם אנחנו נוכל לכפק לו את הדרך הקלה ביותר לסריקת האתר זה נותן לנו נקודת איתרון על המתחרים שלנו . 

בנוסף תמיד מומלץ להשתמש באתר שלנו זה פירורי לחם . הם עוזרים לגולש להתמצא באתר שלנו ולדעת בכל רגע איכן הוא נימצא , אך הדבר המרכזי הפירורי לחם זה באצם הקידורים הפנימיים שיש לנו באתר .

דבר מאד חשוב זה הכתיבה שיש באתר , הכתיבה שיש באתר צריכה ליהיות בנויה בצורה נכונה לפי כל הנהלים של כתיבה שיווקית לכן אם אתם רושמים את המאמרים לאתר שלכם לבד ואתם לא יודעים את הנהלים תמיד מומלץ לפנות לכותב תוכן שמבין בSEO על מנת שהוא ידעג לכתבות שלכם ליהיות נכונות .

קידום אתרים אורגני בגוגל משמעותי מאד לקידום העסק!

קישורים פנימיים 

קישורים פנימיים הם אילה שעוזרים לנו לעשות את הסדר באתר וכמו כן עוזרים לרובוטים החכמים של גוגל להבין את האתר שלנו בצורה רצויה וחכמה כמו שאנחנו רוצים.

קישורים נכנסים

קישורים נכנסים זה בעצם אחד הדברים החשובים בהצלחת הקידום האורגני שלנו, ככל שהקישור שמגיע לאתר שלנו יצא מאתר חזק יותר וממאמר שהוא מפורט ומעניין כך בעצם אנחנו ניזקה אצל גוגל לנקודת איתרון . ככל שלאתר שלנו יהיו יותר קישורים נכנסים ככה נוכל לקבל יותר  נקודות איתרון .

אנחנו נהפוך את העסק שלך למותג ברשת

למה כדי להשקיע בקידום אורגני?

קידום אתרים אורגניים בגוגל לוקח זמן עד שאנחנו מתחילים לראות תוצאות מכיוון שהרובוטים של גוגל צריכים לסרוק את האתר שלנו וכמובן שלוקח גם לא מאט זמן לעשות את כל הפעולות הדרוכות על מנת לקבל מגוגל יותר נקודות איתרון מהמתחרים. 

ההשקעה בקידום האורגני מביא אתכם לדפים הראשונים בגוגל, זה נותן ביטחון ללקוחות שלכם לדעת שאתם חברה חזקה ויציבה . כמובן שלזה מתווסף גם הילידים שמגיעים דרך הקידום האורגני הם תמיד יותר חזקים ורלוונטיים לעסק שלכם, מכיוון שאותו לקוח חיפש בדיוק את הנושא שאותו אתם מציעים. 

אז מה אנחנו עושים בישבילכם ?

מחקר מילות מפתח

יצירת תוכן – כתיבה שיווקית 

בניית קישורים

אופטימיזציה לאתר שלכם

אמינות ושקיפות

מחקר מילות מפתח

על מנת שהתהליך של הקידום האורגני בגוגל יהיה יעיל ומהיר כל חברה לפרסום שעובדת בצורה נכונה ובדרך נכונה תעשה מחקר מילות מפתח. אנחנו דואגים לשוחח עם כל לקוח ולקוח ולהבין מהם בדיוק איזה מילות מפתח וביטויים חשוב לקדם בעסק שלהם .

יצירת תוכן - כתיבה שיווקית

על מנת שהרובוטים של גוגל יוכלו לקרוא בצורה ברורה ונכונה את האתר שלנו אנחנו חייבים לסדר אותו לפי כל החוקים. באתר חייבים להיות כותרות H1 – H6 , חייבים להיות פסקאות מסודרות, את כל זה עושים הכתבי תוכן שלנו אשר עוברים אכשרה בכתיבה שיווקית לפי כל הנהלים והדרישות.

בניית קישורים

בניית קישורים מתחלק לשני חלקים :

קישורים פנימיים אותם אנחנו עושים בזמנן האופטימיזציה של האתר וכמובן גם מכניסים פירורי לחם.

קישורים חיצוניים אותם אנחנו רוכשים מאתרים חיצוניים חזקים .

אופטימיזציה לאתר

אופטימיזציה לאתר מאד חשובה לקידום האורגני של האתר . אנחנו באצם עושים את האתר מסודר על מנת שהרובוטים של גוגל יוכלו לקרוא אותו בצורה יותר מהירה ונכונה .