קידום ממומן בגוגל

הגעתם למקום הנכון ! אנחנו כאן כדי שלקוחות יוכלו למצוא את העסק שלכם בחיפושים הראשונים של גוגל בביטויים הנכונים לעסק שלך. 

חשוב לדעת שהעסק שלך מופיע תמיד בגוגל במקומות הראשונים

אנחנו נביא את העסק שלך למקומות הראשונים

קידום ממומן בגוגל

קידום ממומן בגוגל (PPC)  – Pay Per Click – תשלום לפי לחיצה, הקידום הממומן בגוגל עובד במספר שיטות, כאשר השיטה המרכזית זה תשלום לפי לחיצה, תשלום לפי לחיצה זה אומר שהגולש שהוא בעצם גם לקוח פוטנציאלי שלכם רושם במנוע החיפוש של גוגל את תחום העסק שלכם ולוחץ על המודעה שלכם רק אז אתם משלמים על הקליק שבוצע.

קידום ממומן זאת השיטה הכי מהירה ויעילה לקבל תוצאות של כאן ועכשיו. בתחילת כל תהליך של פרסום חייבים לעשות מחקר מילות מפתח וביטויים שרלוונטיים לעסק שלכם ולאחר מכן אנחנו דואגים לכך שהגולשים שנמצאים במנוע החיפוש של גוגל ומחפשים את הביטויים שקשורים לעסק שלכם , הם יראו את המודע שלכם מול העיניים וילחצו עליה.  

במציאות שלנו כל בית עסק צריך להראות נוכחות בכל פלטפורמה שבה לקוח יכול לחפש אותו . אם לקוח מחפש את העסק שלכם בגוגל ולא מצליח למצוא אתכם מבחינתו העסק כאילו לא קיים. לכן מאד חשוב להגדיר את המילות מפתח והביטויים בהם חשוב להופיע.

קידום אתרים ממומן בגוגל חשוב מאד לקידום העסק!

סוגי פרסומים בגוגל

קידום ממומן בגוגל ברשת החיפוש

קידום ממומן בגוגל ברשת החיפוש זו היא השיטה היעילה ביותר לקידום אתרים בגוגל. השיטה מבוססת על חיפושים של גולשים במנוע החיפוש של גוגל , שבו הם רושמים את המילת מפתח או הביטוי שבו העסק שלך מופיע.  קידום ממומן ברשת החיפוש זה הוא בעצם המקום הכי טוב להציע לגולש הפוטנציאלי את השירות שלכם או המוצר כאן ועכשיו . גלגל כמו כל עסק המטרה שלהם זה להרוויח כסף לכן מאד חשוב  לבצע קידום ממומן בגוגל עם  בעל מקצוע אשר מבין בתחום ויודע לעשות קודם כל חקר מילות מפתח לעסק שלכם על מנת שהכסף שלכם לא התבזבז סתם.  

קידום ממומן בגוגל

פרסום ברשת המדיה של גוגל

רשת המדיה של גוגל מתפרסת על מעל לשני מיליון אתרים בעולם . אנחנו מגדירים באילו תחומי עיניין אנחנו רוצים להופיע ללקוחות הפוטנציאליים של העסק שלך. כאשר אנחנו מפרסמים ברשת המדיה של גוגל אנחנו יכולים להגיע עד 90% ממשתמשי האינטרנט בעולם. כאשר אנו מפרסמים ברשת המדיה אנחנו בעצם יכולים להגיע לגולשים מכל דרך אפשרים בין אם זה דרך אתרים שעובדים בשיטוף עם גוגל , בין אם זה GMAIL ו You Tube ועוד הרבה נוספים.

פרסום בגוגל - פלטפורמת יוטיוב

כיום פרסום ביוטיוב יכול להגיע למעלה 3.5 מליון גולשים אשר משתמשים ביוטיוב. ביוטיוב אפשר לראות סרטים, לשמוע מוסיקה , לעקוב אחרי ערוץ שמעניין אותכם וניתן גם לפתוח ערוץ משלכם על מנת שגולשים פוטנציאלים יוכלו לעקוב אחריו . אנחנו יכולים לפרסם ביוטיוב סרטון שיוכל לפנות לקהל יעד המוגדר על ידי העסק שלכם במחירים מאד זולים לחשיפה . כמו בכל פרסום בגוגל מאד חשוב מהשתמש באנשי מקצוע שיודעים לכוון את הסירטון שלכם לקהל היעד שמעוניין וצריך להחשף אליו אחרת סתם הכסף של הפרסום יכול להתבזבז.

עדכון חווית השימוש של גוגל